GOSBAB 10 YAŞINDA !!!

sevgikoc Genel August 27, 2023

GOSBAB olarak 10 yıldır bizlerle beraber olan sponsorlarımıza desteklerine teşekkürlerimizi sunmak ve bu güzel ailemizin gençlere devrini gerçekleştirmek için 10. yılımızı kutladık.

‘Programımızın açılışı, son dönem Yönetim Kurulu Başkanı olan Rana Çağlayan’ın hoşgeldiniz cümlesi ile yapıldı. GOSBAB Kurucu Başkanı Aytaç Şenyıl söz alarak, duygularını kaleme aldığı konuşmasını okuması için, Okan Üniversitesi gençlerinden Buse Özcan’ı davet etti ve konuşmasını genç bir sese teslim etti. Sonrasında ise, programımızın koordinatörlüğünü üstlenen Okan Üniversitesi öğrencilerinden Minel Demirel kürsüde duygularını ifade ederek, kendisine destek olan Okan Üniversitesi gençlerinin katılımı ile program akışını sürdürdü ve yeni web sayfasını tanıttı. Son bölümde, Şenyıl tarafından, birliğe katkıları olan üyelere ve sponsor firmalara plaket takdimi yapıldı. Kurucu Başkan Şenyıl, 50’ye yakın isme plaketlerini tek tek kendisi verdi.’

Özel günümüzde bizi yalnız bırakmayan üyelerimize ve sponsorlarımıza sonsuz teşekkürler.. Özellikle muhteşem ev sahipliği için Sn. SONGÜL ALKAN’a ve şahsında CROWNE PLAZA yönetici ve çalışanlarına şükranlarımızı sunarız.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *