Geleneksel Yılbaşı Etkinliğimizi Bayramoğlu CUCİ Otel’de gerçekleştirdik.

sevgikoc Editör'den..., Haberler... December 28, 2016

img_9995Gebze Organize Sanayi Bölgesi Asistanlar Birliği (GOSBAB) tarafından her yıl düzenlenen ve geleneksel hale getirilen yılbaşı etkinliğinin bir yenisi Darıca Bayramoğlu’nda, Cuci Otel ev sahipliğinde gerçekleşti. GOSBAB üyelerinin çocuklarının da ağırlandığı etkinliğin konukları arasında CK Teknik Hırdavat firmasının sahibi Ceylan Kasabalı, Siyahi Turizm firmasının sahibi Sinan Yanık, Kozaköy Kurucusu Aliye Horuz Ürpekli ve Gebze TAD Yabancı Dil Kursları Tanıtım Halkla İlişkiler Sorumlusu Rüyam Topkaya ile İstanbul Şişli’den H.I.S Uluslararası Turizm Seyahat Acentesi Pazarlama Departmanı yöneticisi Can Berk Fidan da yer aldı.  Açelya Çiçekçilik Türkan Öztürk’e desteğinden dolayı teşekkür edildi,

Katılan üyelerimiz; Aytaç ŞENYIL GOSB, Cemre TOMAÇ Artemis, Efsun PEHLİVAN Tadım, Leman DEMİREL Teklas, Zuhal KARAKAYA Mass Arıtma, Sema ÖZDEN Lineadecor, Sevgi KOÇ VATANSEVER Has Çelik, Yasemin SANCAK Anadolu Motor, Hayriye ŞEKER GOSB, Fatma KAHRAMAN Veribase, Yeşim TAŞKIN, Başak ÖZCAN GOSB, Ayşegül BÜYÜKYEŞİL Egebant, Nuray Büyükyesil, Ayten DEMİRCİ Saydam Mimarlık, İmran KAHYA Okan Cam, Göknil SÜZEN, Berma Sutuğ AYDIN Sanayi Life, Zeynep KARAGÖZ Duratek, İlkay KORAY, Tülin ÜNAL Sabancı Holding, Feride ÜNAL, Özlem KARAKAŞ Unifo, Yalçın ALİŞ TOSB, Serpil ABBAZ MTM Holografi, Seda ÖZGÜN Alarco Carrier, Nursel AYAZ Thyssenkrupp, Betül ALTINDAL Keramik, Ülker DEMİRCİ,

GOSBAB Kurucu Genel Başkanı Aytaç Şenyıl etkinlikte yaptığı kısa konuşmada geleneksel hale getirdikleri etkinliğe katılımdan ötürü tüm üyelere teşekkür etti. Dernek statüsünde olmamasına karşın başta Gebze olmak üzere kentte, ülke genelinde OSB’ler camiasında kabul gören birliğin, 2016 yılında Şehit Aileleri Derneği yararına kermes, evsizlerle eşya dayanışması gibi birçok sosyal etkinliğe imza attığını kaydeden Şenyıl, benzer toplumsal duyarlılık çalışmalarının 2017’de de süreceğini kaydetti.

Etkinliğe birlik üyelerinin tamamına yakını katıldı. GOSBAB Başkanı Emine Demirel babasının rahatsızlığından, birkaç üye ise mevsimsel sağlık problemlerinden ötürü etkinlikte yer alamadı. Aytaç Şenyıl ve beraberindekiler, Emine Demirel’in babasına ve hasta olup gelemeyen üyelere geçmiş olsun ve acil şifa dileklerini etkinlik esnasında da iletti.

GOSBAB üyeleri yılbaşı etkinliğinde otelin mönüsü ve Berma Sutuğ Aydın, Evdoksiya markasıyla Tokat yöresine ait  ürünleri de misafirlere ikram etti. Geleneksel yılbaşı çekilişinde üyelerin yanı sıra beraberlerindeki çocuklar da sevindirildi. Yılbaşı pastası da yine hep birlikte kesilip afiyetle yenildi.

GOSBAB üyesi, Keramik Makine üst düzey asistanı Yeşim Taşkın, polis memuru eşinin Bingöl’ün Kiğı ilçesine tayininin ardından, işyerinde son mesaisini tamamladıktan sonra, birlik üyeleri ile buruk bir şekilde bir araya geldi. Yeşim Taşkın için hazırlanan hediye, 2017 yılı güzeli seçilen Cemile Tomaç tarafından verildi. Tomaç’a güzellik nişanesi ise,2016 yılının güzeli İmran Kahya tarafından takıldı.

Etkinliğe ev sahipliği yapan Bayramoğlu Cuci Otel’in temsilcisi Süreyya Mert’e çiçek, birliğin eski başkan yardımcılarından Tülin Ünal tarafından verildi. Otelin sahibi, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan için tahsis edilen Atatürk portreli iç bükey çalışma ise, Tarhan’a teslim edilmesi için yine Süreyya Mert’e, GOSBAB Kurucusu ve Genel Başkanı Aytaç Şenyıl tarafından takdim edildi.

Etkinlikte birlik üyelerinin yaşları 1.5 ile 14 yaş arasındaki çocukları ve yeğenleri;

Işıl Şeker, Tibet Kahraman, Ganime Güneş Kahraman, Minel Demirel, Ecrin Demirel, Sevtuğ Vatansever, Hamza Demirci, Buğlem Naz Kahya, Nazlı Ece Karagöz, Burak Abbaz, Tuğçe Abbaz, Zeynep Ayaz, Dila Altındal, Ümit Mete Ayaz ve Derin Özden de gönüllerince bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *