GOSBAB 2. Genel Kurulu yapıldı.

????????????????????????????????????

GOSBAB – GOSB Asistanlar Birliği, kuruluşunun 4. yılını geride bıraktı ve 2. Genel Kurulu’nu yaptı. Üye asistanların birçoğu, iş günü olması ve meslekleri gereği, son anda gelemeyeceklerini bildirseler de,  Genel Kurul toplantısına katılım yüksekti ve de memnuniyet vericiydi.

2 yılda bir yapılan Genel Kurullar ile tüzük gereği yönetim kurulu seçimi yapılmaktadır. Bu yılki seçimde, bir önceki yönetim kurulu güven tazeledi diyebiliriz. Sadece yönetim kurulundan iki üyenin görev değişikliği nedeniyle ayrılması üzerine, iki yeni üyenin katılımıyla 2 yıllık görev süresi başladı. Yönetim Kurulu’nda; Emine Demirel-Yönetim Kurulu Başkanı, Rana Çağlayan-Başkan Yardımcısı, Leman Demirel-Planlama ve Koordinasyon, Efsun Pehlivan-Medya ve Halkla İlişkiler, Zeynep Karagöz-Medya ve Halkla İlişkiler, şeklinde görevler paylaşıldı. Kendilerine başarılar diliyoruz.

Ayrıca, desteklerini bizden esirgemeyen; Radyo Mavi-Radyo Şahin yöneticilerine, Gebze ve Dünya Gazetelerine, Siyahi Turizm’e, Buİnsan firmasına, Evoreksia firması kurucusu Berma Sutuğ Aydın’a, Aliye Hürpekli’ye, American Dil Okulları yöneticilerine ve Asrı Gıda’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *