Aylık Tanıtımımızda bu Ay Easygo English Yer Alıyor.

sevgikoc Haberler... November 12, 2019

Merhabalar, ben Müge Varıcıoğlu .İngilizce öğretmeniyim. 12 yıllık meslek hayatıma yaklaşık 4 yıldır kendi firmamız olan EASYGO ENGLISH ‘ te devam etmekteyim. Güçlü kadromuzla birlikte eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra dil ( İngilizce, Almanca, Rusça ve Türkçe) dersleri vermekteyiz. Ayrıca kullandığımız metod olan “Callan Method” eğitimini almış ve bu metodun eğitimini sertifikalı olarak uygulamaktayız. Derslerimiz özel ders veya grup dersleri (2/3 kişilik) şeklinde düzenlenmektedir. Tamamen kişiye özeldir. Bunun yanı sıra Genel İngilizce, İş İngilizcesi, BULATS, IELTS, TOEFL, YDS gibi farklı alanlarda da çalışmalarımız mevcuttur. Üstelik kullandığımız metod gereği derslerimiz tamamen konuşma yetisi üzerinedir. Easygo English ‘te İngilizce’yi ilk dersten itibaren konuşarak öğreniyorsunuz. “Yıllarca çeşitli kurslara gittim ama hala İngilizce’yi yeteri kadar bilmiyorum ve konuşamıyorum “ diyen danışanlarımıza İngilizce’yi sevdirerek, onlar için keyif alacakları bir metodla sunuyoruz. Bu da eğitimimizi daha da farklılaştırıyor.
Easygo English ailesi olarak bizler kendimize ve kullandığımız metoda güveniyor, eğitimlerimizi keyifle yapıyoruz. Öğrencilerimiz de dile hakim, kendine güvenen, her  ders İngilizce konuşma fırsatına sahip olmanın tadıyla daha motive olmuş halde eğitimlerine devam ediyorlar.
Kursumuzda verilen eğitimlerin yanısıra GOSB ‘da ve TOSB’da yer alan çeşitli firmalarla ve Avrupa yakasında da farklı firmalarla dil eğitimlerimiz devam etmektedir.

Aynı zamanda online eğitimlerle de Türkiye ‘nin birçok şehrine ulaşmaktayız.
Ülkemizde dil eğitimine maalesef gereken önem verilmemektedir. Ayrıca bazı kişiler de yabancı dillere karşı ön yargılılar. Fakat sizlerin de bildiği gibi iş görüşmelerinde artık “İngilizce dışında hangi yabancı dillere hakimsiniz?” sorusu ile sıkça karşılaşılıyor. O yüzden yabancı dil eğitiminden kaçınmak mümkün değildir.

Bizim hedeflerimiz; kendimizi, işimizi daha da geliştirmek ve ilerletmektir. Sadece bir dil kursu değil, bir dil okulu olma yönünde olumlu çalışmalarımız devam etmektedir. Çok yakında bunun da müjdesini vereceğiz.

Ayrıca düzenlemiş olduğunuz kermeslerde EASYGO ENGLISH ailesi olarak bize de yer alma ve bir nebze de olsa destek olma fırsatı verdiğiniz için GOSB Asistanlar Birliği’ne çok teşekkür ediyor, sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyoruz.

Saygılarımla,
Müge Varıcıoğlu
EASYGOENGLISH

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *