GOSBAB’ın bu ayki misafiri “WinHR Uluslararası İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı”

sevgikoc Haberler... November 4, 2021

Bu ayki konuğumuz; WinHR Uluslararası İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı ile Gebze AmericanLIFE Dil Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Sedefoğlu.

GOSBAB: Merhaba Mustafa Bey, GOSBAB’a hos geldiniz. Bizler sizi Gebze AmericanLIFE Dil Okulu olarak tanıyoruz. Yaklaşık 6 yıldır Gebze’de kurumsal ve bireysel yabancı dil eğitimi veriyorsunuz. Şimdi yeni bir iş kolunda da faaliyette bulunuyorsunuz. WinHR markasından biraz bahseder misiniz? Neler yapıyorsunuz?

MS: Öncelikle bu nazik davetiniz için çok teşekkür ediyorum. Sizlerle 6 yıldır yakın bir süredir çalışmaktayız ve İngilizce başta olmak üzere birçok dilde kurumsal eğitimler vermekteyiz. Pandeminin son döneminde artan insan kaynağı talebini karşılamaya yönelik yeni bir oluşuma girdik. Yabancı dil bilen nitelikli personel konusunda uluslararası firmalara istihdam konusunda aracılık yapmaya başladık ve yeni bir marka oluşturduk. WinHR; GOSB merkezli, iş ve personel bulma, seçme ve yerleştirme hizmetleri sağlayan uluslararası insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firmasıdır. Uzmanlık alanımız olan yabancı dil eğitimi know-how’ını da kullanarak firmalara dil bilen ve nitelikli personel temin ediyoruz. Dil ölçümlemelerini de bizzat kendi dil okulumuzda gerçekleştiriyoruz.

6 yıldır Gebze merkezde faaliyette bulunan Gebze AmericanLIFE Dil Okulu’nun da grup şirketi olan WinHR, aynı zamanda; Global Operasyon Merkezi Hollanda’da olan, sadece Türkiye’de 400+ büyük kuruma servis sunan HRPeak Online Assessment Center’ın partner firmasıdır.

GOSBAB: HRPeak hakkında da kısaca bilgi alabilir miyiz?

MS: Özellikle firmaların İnsan Kaynakları departmanlarının çok ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunan HRPeak, kişilik envanteri ve video mülakat da dâhil olmak üzere bir çok değerlendirme aracını tek bir sistemde toplayan entegre bir aday/çalışan değerlendirme platformudur. HRPeak ile mevcut çalışanınızı ya da iş alacağınız adaylarınızın binlercesini bile aynı gün içinde objektif şekilde değerlendirerek en uygun adaya karar verebilir ve tüm işe alım süreçlerinizi uçtan uca dijitalleştirerek zaman ve maliyet tasarrufu sağlarsınız. WinHR olarak firmalara bu çok önemli hizmeti de sunmak için, global bir marka olan HRPeak ile partnerlik sözleşmesi imzaladık ve Gebze’deki büyük sanayi kuruluşları başta olmak üzere, tüm firmalara bu çok ihtiyaç duyulan ürün ve hizmetleri büyük bir heyecanla sunmaya başladık.  www.hrpeak.com/tr/musteriler

GOSBAB: WinHR olarak amaçlarınız nelerdir?

MS: WinHR, yaklaşık 30 yıllık kurumsal iş tecrübesine sahip yönetim kadrosu ve dinamik danışman ekibiyle birlikte, yurt içi ve yurt dışı firmaların nitelikli insan kaynağı ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaktadır. Kısacası; doğru adayı, doğru zamanda, doğru işe yerleştirerek müşterilerine değer kazandırmaktadır.

Yabancı dil koşulu olan görevler için, grup firmamız Gebze AmericanLIFE Dil Okulu’ndabu konuda uzman seviye ölçümleme ekibiyle adayların yabancı dil seviyelerini; okuma, yazma, dinleme ve konuşma bazında ölçerek detaylı raporunu müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye’nin seçkin İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı firması olan WinHR’ın en önemli hedefi; “doğru istihdam denildiğinde, ilk akla gelen firma” olmaktır.

WinHR Ailesi olarak, siz değerli GOSBAB üyeleriyle tanışarak firmalarınıza WinHR ve HRPeak hizmetimizi sunmayı arzu ediyoruz.

GOSBAB: Verdiğiniz bu değerli bilgiler için GOSBAB Ailesi olarak sizlere teşekkür ediyoruz. Dil okulu faaliyetlerinizde olduğu gibi, WinHR markası ile de aynı başarıyı sağlayacağınıza inanıyoruz. Tekrar hayırlı olsun diyoruz Mustafa Bey.,

MS: Her zamanki misafirperverliğiniz için çok teşekkür ediyorum. Kısa süre içinde üye firmalarınızı ziyaret ederek, hizmetlerimizden bahsetmeyi arzu ediyorum. GOSBAB Ailesine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *